لعنت بر خودت‌! (گفت و شنود)

لعنت بر خودت‌! (گفت و شنود)

از قرار معلوم بار دیگر شیطان از زبان جرج سوروس و نتانیاهو، پیاده‌نظام خود را برای مقابله با اسلام فراخوانده است!

لعنت بر خودت‌! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها-کیهان نوشت: گفت: بعد از آن که خاتمی ضرورت حجاب را انکار کرد و با استناد عوام‌فریبانه به کلام «لا اکراه فی‌الدین»، انجام همه احکام اسلامی را هم اختیاری! دانست، حالا خانم منصوری، دبیرکل حزب مدعی اصلاحات گفته است هر نوع اجباری تحت لوای دین باطل است!

گفتم: لا اکراه فی‌الدین به معنای آن است که در پذیرش دین اجباری نیست ولی کسی که اسلام را پذیرفته است باید به قوانین و احکام آن تن بدهد. اگر این‌طور نبود آن‌ همه آیات قرآن درباره ثواب و عقاب چه مفهومی داشت؟!

گفت: در کلام خدا آمده است «ثُمَّ کَانَ عَاقِبَهًَْ الَّذِینَ أَسَاءُوا السُّوأَىٰ أَنْ کَذَّبُوا بِآیَاتِ اللهِ وَکَانُوا بِهَا یَسْتَهْزِئُونَ… سرانجام کسانی که به کارهای زشت و پلید روی آوردند به آنجا کشید که آیات خدا را تکذیب و تمسخر کردند».

گفتم: از کسانی که جرج سوروس صهیونیست را پیشوای خود می‌دانند و نتانیاهو آنها را «سرمایه اسرائیل در داخل ایران» معرفی می‌کند و آنها نیز جرأت تکذیب آن را ندارند چه انتظاری هست؟!

گفت: از قرار معلوم بار دیگر شیطان از زبان جرج سوروس و نتانیاهو، پیاده‌نظام خود را برای مقابله با اسلام فراخوانده است!

گفتم: یارو در بیابان دست به کار بسیار زشت و پلیدی زد و بعد از آن که به او اعتراض کردند که نمی‌دانستیم تا این اندازه پست و پلید هستی، گفت؛ لعنت بر شیطان! همانجا شیطان ظاهر شد و گفت؛ مردک، لعنت بر خودت! من تازه این کار پلید را از تو یاد گرفته‌ام!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *