ماکارونی نخور! (گفت و شنود)

ماکارونی نخور! (گفت و شنود)

روزنامه سازندگی تمام دستاوردهای دولت رئیسی را که دولت‌های قبل عُرضه و توان انجام آن را نداشته‌اند، وارونه جلوه داده و مثلا نوشته است: «در آینده مجبوریم به عمله و مستعمره کشورهای همسایه تبدیل شویم! گاز از ترکمنستان وارد کنیم و گندم از عربستان».

ماکارونی نخور! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: روزنامه زنجیره‌ای سازندگی با حروف درشت تیتر زده است «‌عقب افتادیم‌»! و تصویر سیاهی از آینده کشور ترسیم کرده است!

گفتم: شاید فراموش کرده که مدت‌هاست دولت‌های «‌سازندگی‌»! و «‌اصلاحات»! و «‌تدبیر و امید‌»! به تاریخ پیوسته‌اند و دیگر قرار نیست امکانات و ظرفیت‌های کشور را پای منافع حزبی و شخصی خود و نزدیکان‌شان قربانی کنند!

گفت: تمام دستاوردهای دولت رئیسی را که دولت‌های قبل عُرضه و توان انجام آن را نداشته‌اند، وارونه جلوه داده و مثلاً نوشته است در آینده مجبوریم به عمله و مستعمره کشورهای همسایه تبدیل شویم! گاز از ترکمنستان وارد کنیم! گندم از عربستان! و…

گفتم: اگر این‌گونه است چرا اربابان آمریکایی و صهیونیستی این جماعت علی‌رغم دشمنی‌های همه‌جانبه با ایران، از پیشرفت‌های گسترده و معجزه‌گون دولت کنونی به حیرت افتاده و جرأت انکار ندارند؟

گفت: این جماعت اگر اهل خیانت نبودن که نتانیاهو آنها را بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل معرفی نمی‌کرد! وقتی چوب‌خط خیانت‌شان پُر شده و کاری از دستشان ساخته نیست مجبورند آرزوهای برباد رفته‌ای که علیه ایران اسلامی داشتند را به خبر تبدیل کنند!

گفتم: یارو که خیلی ماکارونی دوست داشت، خواب دید که دارد درازترین ماکارونی دنیا را می‌خورد! از خواب که بیدار شد، دید کِش شلوارش را به نیش کشیده و مشغول جویدن است!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *