مواظب باش داغونت نکنند! (گفت و شنود)

مواظب باش داغونت نکنند! (گفت و شنود)

به وزیر صهیونستی که خواستار استفاده از بمب اتم شده باید گفت که یکی از آن موشک‌های نقطه‌زن که در عمق چند 10 متری زمین منفجر می‌شود، تأسیسات هسته‌ای دیمونا را بر سر صهیونیست‌های وحشی خراب می‌کند و یکی دیگر از همان نوع، تأسیسات شیمیایی حیفا را برای صهیونیست‌ها به جهنم تبدیل خواهد کرد.

مواظب باش داغونت نکنند! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: «‌آمیخای الیاهو‌» وزیر کابینه رژیم صهیونیستی گفته است «‌باید با بمب هسته‌ای به غزه حمله کرد‌… نوار غزه نباید بر روی زمین باقی بماند‌»!

گفتم: مردک بی‌پدر و مادر نمی‌داند یکی از آن موشک‌های نقطه‌زن که در عمق چند ده متری زمین منفجر می‌شود، تأسیسات هسته‌ای دیمونا را بر سر صهیونیست‌های وحشی خراب می‌کند و یکی دیگر از همان نوع، تأسیسات شیمیایی حیفا را برای صهیونیست‌ها به جهنم تبدیل خواهد کرد.

گفت: خودش هم فهمیده چه فلانی خورده و اعلام کرده که «‌هرکس در سرش عقل باشد متوجه می‌شود که منظور من مجازات سخت بوده و نه بمب اتم‌»!

گفتم:‌ پس توی سر خودش عقل نبوده که غلط زیادی کرده؟!

گفت: نتانیاهو هم اظهارات او را نادرست نامیده و گفته «‌اسرائیل از بالاترین استاندارد‌های حقوق بشر و حقوق بین‌الملل برخوردار است‌»!

گفتم: افسر راهنمایی ماشینی را متوقف کرد و به راننده گفت؛ ۱۲۰ تا سرعت می‌رفتی! گفت؛ نه قربان! ۸۰ تا می‌رفتم! اصلاً ۷۰ تا بود! نه راستی ۵۰ تا می‌رفتم! افسر گفت؛ اینجوری که داری سرعت کم می‌کنی مواظب باش از عقب بهت نزنن درب و داغونت کنند!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *