مگه پیاده نشدی؟! (گفت و شنود)

مگه پیاده نشدی؟! (گفت و شنود)

برخی از مدعیان اصلاحات و شیخ عبدالحمید و… که برای شعار زن، زندگی، آزادی یقه چاک می‌دادند و زمین و آسمان را به‌هم دوخته بودند، چرا در مقابل شهادت جوان غیرتمند سبزواری که جان خود را در دفاع از دو دختر نوجوان از دست داده است، سکوت کرده‌اند؟!

مگه پیاده نشدی؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها-کیهان نوشت: گفت: سایت‌ها و کانال‌های وابسته به پادوهای کاسه‌لیس غرب و جماعتی که نتانیاهو آنها را بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران معرفی می‌کرد،
در‌باره ترور منجر به شهادت سرهنگ فداکار نیروی انتظامی و همسرش، حمیدرضا الداغی جوان غیرتمند سبزواری و… سکوت کرده و لال شده‌اند!

گفتم: در عوض، کشف حجاب « الف – ب‌» یک پیرزن هنرپیشه را با آب و تاب پوشش داده‌اند!

گفت: برخی از مدعیان اصلاحات و شیخ عبدالحمید و… که برای شعار زن، زندگی، آزادی یقه چاک می‌دادند و زمین و آسمان را به‌هم دوخته بودند، چرا در مقابل شهادت جوان غیرتمند سبزواری که جان خود را در دفاع از دو دختر نوجوان از دست داده است، سکوت کرده‌اند؟!

گفتم: اتفاقاً سایت خبر آنلاین، وابسته به مدعیان اصلاحات با عکس و تفسیر درباره سالروز تولد «پیروز»، توله یوزپلنگ ایرانی گزارش مفصلی تهیه کرده است!

گفت: در حالی که طی ۴۴ سال گذشته، دشمنان بیرونی با همه توانی که برای مقابله با ایران اسلامی به میدان آورده بودند هیچ غلطی از دست‌شان ساخته نبود، از این جماعت سلبریتی‌های دم دستی و تعدادی آدم‌های استحاله‌شده و تغییر هویت داده چه کاری ساخته است؟!

گفتم: دچار توهم شده‌اند! توی هواپیما یکی از مسافران بلند شد برود دستش را بشوید، یکی دیگر جای او نشست. وقتی برگشت اعتراض کرد که چرا جای من نشسته‌ای؟! و یارو گفت؛ فکر کردم پیاده شدی!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *