هر کی شما بفرمائید! (گفت و شنود)

هر کی شما بفرمائید! (گفت و شنود)

از اتفاقات جالبی که در این دوره از اعتراضات فرانسه مشهود است، برخورد سلبریتی‌های این کشور با رخدادهای کشورشان و به نوعی انجام رفتار‌هایی در حمایت از دولت است.

هر کی شما بفرمائید! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: از فرانسه چه خبر؟!

گفتم: «‌امباپه» فوتبالیست معروف و پر‌طرفدار فرانسه با صدور بیانیه‌ای به آتش‌ زدن اموال عمومی از سوی معترضان فرانسوی اعتراض کرده و نوشته است؛ آنچه به آتش می‌کشید اموال خودتان است و آنها را ملامت کرده که آتش‌زدن بانک‌ها و فروشگاه‌ها و خودروها روال قابل قبولی برای اعتراض نیست.

گفت: برخی از سلبریتی‌های بی‌شخصیت داخلی را بگو که از آتش‌زدن اماکن عمومی و کشتن مردم و به آتش کشیدن آمبولانس‌ها از سوی اراذل اغتشاشگر و جنایات شرم‌آور دیگر دفاع می‌کردند!

گفتم: یکی از هنرپیشه‌های فرانسوی هم که به حمایت از اغتشاشگران در ایران گیس خود را قیچی کرده بود در مقابل قتل یک جوان ۱۷ ساله توسط پلیس فرانسه و صدها تن از مردمی که مجروح و یا بازداشت شده‌اند خاک مرده به دهانش پاشیده و
لام تا کام اعتراضی نکرده است.

گفت: آنها طرفدار دولت خودشانند ولی برخی از سلبریتی‌های این‌جا کاسه‌لیس بیگانگان هستند و برای گدایی یک مشت دلار از وطن‌فروشی هم رویگردان نیستند!

گفتم: یکی از خان‌ها متوجه شد که نوکرش غمزده و ناراحته. پرسید چی شده؟ گفت؛ عاشق شدم! پرسید عاشق کی؟ گفت؛ قربان من چیکاره‌ام. عاشق هرکی شما بفرمائید!

پاین پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *