واکاوی ۳ نکته مهم از جلسه کنگره با محوریت موجودات فضایی

واکاوی ۳ نکته مهم از جلسه کنگره با محوریت موجودات فضایی

جلسه بی سابقه اخیر استماعِ کنگره آمریکا با محوریت مواجهه با موجودات فضایی و یوفوها(بشقاب پرنده ها)، بار دیگر رویکردهای خطرناک و البته دروغگویی های مکرر واشنگتن در این رابطه را پیش چشم افکار عمومی جهان قرار داد.

واکاوی ۳ نکته مهم از جلسه کنگره با محوریت موجودات فضایی

فارس پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – جهان نیوز نوشت: اخیرا کنگره آمریکا با حضور 3 تن از پرسنل سابق نظامی این کشور(دیوید گراش، دیوید فریور، رایان گریوز) که عضو نیروی دریایی و هوایی آمریکا بوده اند، اقدام به برگزاری جلسه ای بی‌سابقه کرد که در قالب آن، نمایندگان کنگره، دیدگاه ها و نظرات این افراد در مورد تجربیات و اطلاعاتشان در برخورد با یوفوها(بشقاب پرنده ها) و موجودات فضایی و البته رویکرد دولت های مختلف آمریکا به این مساله را شنیدند.

در این رابطه، به طور خاص دیوید گراش و دیوید فریور، دو چهره اصلی بودند که اقدام به طرح مسائل مختلف کردند و البته که پیش از صحبت های خود نیز ادای سوگند کردند. اهمیت برگزاری این جلسه بی سابقه تا حد زیادی ریشه در این مساله دارد که بر اساس ارزیابی های دولت آمریکا، میزان موارد گزارش شده از برخورد با پدیده های عجیب که احتمالا مربوط به موجودات فضایی و یا بشقاب پرنده ها(یوفوها) هستند، از سال 2021 تا به امروز 350 مورد بوده اما این تعداد در حدودا 18 سال ارزیابی های دولت آمریکا، بیش از 170 مورد نبوده است(البته که پنتاگون نیز بعضا تصاویر مرتبط با بشقاب پرنده ها که به صورت اتفاقی گرفته شده اند را تایید کرده است).

عجیب تر اینکه دیوید فریور نیز به وضوح خاطر نشان کرد که مشاهده بشقاب پرنده ها و دیگر ادوات مرتبط با موجودات فضایی به هیچ عنوان برای پرسنل نیروهای هوایی آمریکا و حتی خلبانان پروازهای مسافری و تجاری پدیده ای عجیب نیست! مساله ای که حاکی از جدی شدن موضوع است و همین عامل سبب شده تا کنگره هم در رابطه با آن تشکیل جلسه دهد. با این همه، در جریان جلسه کنگره آمریکا نکاتی مطرح شد که در عین حال عجیب و شگفت انگیز بودند و حاکی از عملکرد منفی و دروغ های مکرر دولت آمریکا و به ویژه پنهانکاری آن در این حوزه هستند.

در این راستا، به طور خاص می توان به 3 لحظه و نقطه مهم در چهارچوب جلسه اخیر کنگره آمریکا با محوریت موجودات فضایی و یوفوها اشاره کرد.

یک: پنهان‌کاری های فزاینده دولت آمریکا

دیوید گراش از جمله چهره های شناخته شده در حوزه افشاگری در مورد عملکرد دولت آمریکا در عرصه فضایی است و در سال های گذشته با موضع گیری های مختلف خود نیز خبرساز شده است. با این حال، او در جای جای صحبت های خود بر پنهانکاری های گسترده دولت آمریکا در رابطه با شواهد به دست آمده از موجودات فضایی و یوفوها تاکید کرد. به عنوان مثال، او گفت که دولت آمریکا یک شی که سفینه فضایی موجودات بیگانه است را در جریان یک سانحه برای آن در کنترل گرفته با این حال، به شدت در این رابطه پنهانکاری می کند و سال هاست که مشغول مهندسی معکوس آن است(عجیب اینکه ظاهرا دولت آمریکا از دهه 1930 میلادی در این رابطه پنهانکاری می کند).

دیوید گراش حتی به این موضوع نیز اشاره کرد که برخی بقایای بیولوژیکی نیز در کنار سفینه ها و یا بشقاب پرنده‌های موجودات فضایی که احتمالا ساکنان آن ها بوده اند نیز توسط دولت آمریکا کشف شده است اما واشینگتن حاضر نیست در این رابطه کوچکترین توضیحی بدهد. گراش در بخشی از صحبت های خود به طور خاص به این مساله اشاره کرد که زمانی که در پنتاگون مسوولیتی مرتبط در مورد پدیده های غیرقابل توضیح و عجیب نظیر مواجهه با موجودات فضایی داشته، مقام های مسوول اجازه دریافت اطلاعات بیشتر را به وی نداده اند و در کارش کارشکنی های فراوانی را انجام داده اند.
جالب اینکه پس از جلسه اخیر استماع کنگره آمریکا نیز دولت آمریکا و وزارت دفاع این کشور بیانیه ای صادر کردند و به طور کلی کلیه آنچه علیه عملکرد نامطلوب آن ها گفته شد را صرفا کذب دانسته و رد کردند.

دو: افشاگری از رویکرد مافیایی دولت آمریکا

شاید یکی از تکان دهنده ترین بخش های جلسه اخیر استماع کنگره آمریکا آنجایی بود که دیوید گراش به این مساله اشاره کرد که افرادی در درون سازوکارهای دولتی آمریکا وجود داشته اند که به دلیل اطلاعات خود در مورد فعالیت های دولت آمریکا در رابطه با موجودات فضایی و یوفوها، هدف آسیب های عوامل و نیروهای این دولت قرار گرفته اند.

در این رابطه، وی حتی در پاسخ به این سوال که آیا این افراد را می شناسد یا خیر نیز گفت: "بله!" با این حال، وقتی از وی سوال شد که آیا نیروهای وابسته به دولت آمریکا مرتکب قتل هم شده اند: او سکوت کرد و گفت به دلیل مسائل امنیت ملی نمی تواند پاسخ این سوال را بدهد. از این رو، هیچ بعید نیست که دولت آمریکا با رویکرد مافیایی خود در نگاه به مساله، جنایاتی را نیز در این زمینه مرتکب شده باشد.

سه: رونمایی از یک بهانه عجیب دولت آمریکا

یکی از نکاتی که به کرات در جریان جلسه استماع ای کنگره آمریکا شنیده شد، طرح این موضوع بود که حضار می گفتند به دلیل مسائل امنیتی ملی نمی توانند توضیح بیشتری را بدهند. در این نقطه این سوال طرح می شود که اگر موضوع تا این حد امنیتی است، چرا اقدام به برگزاری جلسه علنی در این رابطه شده است؟

با این حال، نکته قابل تامل این است که دولت آمریکا در تحرکی عجیب، مساله یوفوها و موجودات فضایی را به مثابه تهدید علیه امنیت ملی خود درنظر می گیرد! در واقع، موجودات فضایی دشمن آمریکا تصور می شوند و نباید اطلاعات در این زمینه به صورت عمومی افشا شوند. این در حالی است که مشخص نیست موجودات فضایی در صورت اثبات مطالب مختلف در مورد آن ها، با چه منطقی باید به دشمنی علیه دولت آمریکا(و نه کلیتِ جهان) بپردازند؟

به نظر می رسد که واشینگتن این حرکت را عامدانه و با هدف حراست همه جانبه از اطلاعات کسب شده در این رابطه انجام داده و به بیان ساده تر سعی داشته نوعی پوشش قانونی را برای عدم پاسخگویی در این رابطه برای خود ایجاد کند. مساله ای که البته در خودِ آمریکا نیز به شدت مورد انتقاد است.

پایان پیام/غ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *