وحشتناک‌ترین جنایات صهیونیست‌ها در تاریخ اشغال فلسطین+جدول

وحشتناک‌ترین جنایات صهیونیست‌ها در تاریخ اشغال فلسطین+جدول

کارنامه جنایات صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی بیش از 70 سال تداوم داشته و جالب اینجاست که بسیاری از این جنایات در جریان بیرون راندن مردم مظلوم فلسطین از خانه و کاشانه‌شان رقم خورده است.

وحشتناک‌ترین جنایات صهیونیست‌ها در تاریخ اشغال فلسطین+جدول

فارس پلاس؛ روایت روز – در سال ۱۹۱۷میلادی فلسطین توسط انگلیس اشغال شد و زمینه اشغال این سرزمین توسط اسرائیل را فراهم کرد. سرزمین فلسطین در سال ۱۹۴۸ میلادی توسط رژیم صهیونیستی اشغال شد و این اشغال همچنان ادامه دارد و با جنایات متعددی روبرو شده است؛ جنایاتی که در آن رژیم صهیونیستی با زور و با به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم فلسطین سعی کرد آنان را از وطن خود بیرون کند.

این فشارها برای بیرون راندن مردم فلسطین از کشورشان همچنان ادامه دارد و نگاهی به تاریخ و جنایاتی که این رژیم علیه نسل‌های مختلف مردم فلسطین انجام داده به خوبی نشان دهنده میزان مظلومیت مردم این آب و خاک است.

اغلب این جنایات وحشیانه بخصوص در اوائل یورش صهیونیست‌ها به اراضی اشغالی با هدف بیرون کردن مردم از زادگاه‌شان انجام شده است که خط بطلانی بر روی ادعاهای کذایی خرید زمین از سوی صهیونیست‌ها و توجیهات بی ریشه و اساس غربی‌ها و غرب پرستان می‌کشد.

دایره این جنایت‌ها آنقدر وسیع و فاجعه بار و شنیع است که در کمتر دوره تاریخی می توان به این شدت با طول زمانی بیش از 70 ساله نظیر آنرا سراغ گرفت که متاسفانه هنوز تداوم دارد.

جالب است که برای بسیاری اسرائیل با یک دفاع مشروع مظلوم شد اما این همه تهاجم وحشیانه و کشتار کودکان و زنان و خانواده‌های بی‌گناه برای آنان ظلم محسوب نمی‌شود!

در ادامه بخشی از جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی را طی یک جدول مشاهده می‌کنید. این موارد شامل بخشی از جنایات معروف این رژیم طی سال‌های اشغال فلسطین است و همه این جنایات را نمی تواند پوشش دهد. گستره این جنایات به کشورهای دیگر از جمله لبنان نیز تسری پیدا کرده است که از آن نیز به جهت اطناب سخن صرف نظر کردیم.

پایان پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *