کی میگه مفته ؟! (گفت و شنود)

کی میگه مفته ؟! (گفت و شنود)

روزنامه زنجیره‌ای دنیای اقتصاد در تیتر اول خود با عنوان «‌سراب دلار‌زدایی» به دفاع از دلار پرداخته است!

کی میگه مفته ؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها- کیهان نوشت: گفت: در حالی که مقامات رسمی و مراکز اقتصادی آمریکا از حرکتی که تحت عنوان «دلار‌زدایی‌» آغاز شده است به شدت ابراز نگرانی می‌کنند و جایگزینی سایر ارزها به جای دلار را برای آمریکا فاجعه می‌دانند، روزنامه زنجیره‌ای دنیای اقتصاد در تیتر اول خود با عنوان «‌سراب دلار‌زدایی» به دفاع از دلار پرداخته است!

گفتم: دولت آمریکا به‌اندازه‌ای از دلار‌زدایی به وحشت افتاده است که کِندی نامزد دموکرات‌ها می‌گوید این حرکت در سال گذشته ۷۵۰ میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا ضربه زده است!

گفت: همین روزنامه در یک دروغ بزرگ و آشکار که بلافاصله از سوی رسانه‌های خارجی مورد استقبال قرار گرفت، اعلام کرد نان سنگک ۴۰ هزار تومان شده است! یعنی نمی‌فهمند یا…؟!

گفتم: این خبر کذب را کنار آن خبر بگذار که چند هزار نانوایی در کشور وجود خارجی نداشتند ولی سهمیه آرد می‌گرفتند، آن‌وقت متوجه می‌شوی که این حرف‌های مفت، خیلی هم مفت نیست!

گفت: مسئولان ذی‌ربط چه می‌کنند؟! چرا ملت مظلوم را از چنگ این عده و امثال آنها به حال خود رها کرده‌اند؟

گفتم: چرا تهمت می‌زنی؟ رها نکرده‌اند! همه ماهه انبوهی از کمک‌های مالی از مراکز دولتی به جیب آنها سرازیر می‌کنند. طرف برای اینکه گردو را بشکند، آن را زیر پا گذاشته بود و با چکش به سر خودش می‌کوبید!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *