گول نخورید! (گفت و شنود)

گول نخورید! (گفت و شنود)

جان بولتون در خاطرات خود نوشته: «بعد از موشک‌باران عین‌الاسد، و چند اقدام دیگر ایران بر ضد‌آمریکا، به ترامپ گفتم اگر علیه ایران دست به اقدامی نزنیم، کشورهای هم‌پیمان ما در منطقه اعتماد خود را به پشتیبانی آمریکا از دست می‌دهند و ترامپ گفت از واکنش ایران می‌ترسم!».

گول نخورید! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: ترامپ گفته است حزب‌الله خیلی با‌هوش است ولی وزیر جنگ اسرائیل یک احمق تمام‌عیار است.

گفتم: «ببین چقدر آش شور شده که خان هم فهمیده»!…ترامپ احمق هم متوجه شده که فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی احمق و بی‌شعورند!

گفت: در خبرها آمده است که آمریکا از ترس مداخله ایران به درخواست صهیونیست‌ها برای اعزام نیرو پاسخ منفی داده است و ترامپ به‌خاطر این درخواست، وزیر جنگ اسرائیل را احمق نامیده است.

گفتم: پس بگو چرا آمریکا پشت سرهم اعلام می‌کند که هیچ نشانه‌ای از دخالت ایران در جنگ غزه وجود ندارد. در واقع دارد جواب رژیم صهیونیستی را می‌دهد!

گفت: جان بولتون مشاور امنیتی ترامپ در خاطرات خود نوشته است بعد از موشک‌باران عین‌الاسد، و چند اقدام دیگر ایران بر ضد‌آمریکا، به ترامپ گفتم اگر علیه ایران دست به اقدامی نزنیم، کشورهای هم‌پیمان ما در منطقه اعتماد خود را به پشتیبانی آمریکا از دست می‌دهند و ترامپ گفت از واکنش ایران می‌ترسم!

گفتم: یارو در بستر مرگ بود به فرزندانش گفت؛ قدر پولتان را بدانید. برایم هیچ خیراتی ندهید! اگر کسی گفت پدرتان را در خواب دیدم که هوس حلوا کرده بود، گول نخورید! من زنده هم که بودم حلوا نمی‌خوردم. اصلاً در آن دنیا کسی حلوا نمی‌خورد!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *